O nas

Jesteśmy zespołem sprawdzonych, odpowiedzialnych wykonawców od rzeczy możliwych i takich, których wykonanie na pierwszy rzut oka graniczy z fikcją. Nasza pracownia architektury wnętrz posiada duże rozeznanie na rynku usług i dóbr wnętrzarskich oraz doskonale zorganizowany i dopracowany do perfekcji proces tworzenia i realizacji projektu. Cenimy sobie czas i poświęcenie osób, które nam zaufały, i staramy się sprostać największym oczekiwaniom i zaskoczyć nowatorskimi, aczkolwiek przemyślanymi, pomysłami z zakresu projektowania wnętrz. Naszym klientom przekazujemy przestrzeń do życia, przestrzeń, z której wydobyliśmy to, co najlepsze…

Aleksandra Kurklińska

Aleksander Kurklińska – Magister Sztuki, architekt, inżynier. Właściciel i pomysłodawca pracowni Gabinet Wnętrz.
Zanim zaczęłam zajmować się projektowaniem zawodowo, realizowałam swoją pasję w zakresie aranżacji wnętrz podczas stażu w skandynawskim biurze projketowym. Prowadzenie własnego studia i możliwość wprowadzania swoich pomysłów w proces realizacji, od zawsze było moim celem. Uczestniczyłam i nadal biorę udział w wielu szkoleniach, kursach oraz konferencjach branżowych. Podczas pracy nad projektem, mam stały kontakt z klientem, dzięki temu poznaję jego oczekiwania. Stawiam na funkcjonalność oraz detale, które dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Potrafię zmienić zwykłe i pozbawione charakteru wnętrze w mieszkanie Twoich marzeń!

Łukasz Grabowski

Łukasz Grabowski – projektant wnętrz / współtwórca pracowni Gabinet Wnętrz

Od 10 lat z dużym powodzeniem działam w branży architektonicznej, doświadczenie zdobywałem nadzorując realizacje projketów w pracowniach architektonicznych w Warszawie. Tworzę koncepcje wnętrz od szkicu po wizualizacje i projkety wykonawcze. Zajmuje się zaopatrzeniem oraz nadzorem nad realizacją projektów. Już od zawsze kreśliłem koncepcje na kartce papieru, ciężką pracą i wytrwałością udało mi się przekuć pasję w pracę, w której mogę się realizować .

Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych – Wszystko wymaga tylko odpowiedniego przygotowania!